معرفی تکساس | معرفی، ماموریت، اهداف و ارزش ها

تکساس، به قدرتمندی بی نهایت
ما خودمان را برندی میدانیم که انتخاب باتری، شارژر و چراغ قوه های مناسب را ضمن حفظ بالاترین کیفیت و کارایی، برای مصرف کننده آسان نموده ایم.

الزامات ما به حفظ کیفیت :
تقریبا تمام باتری های تکساس بالاترین کیفیت را در بازارهای موجود ارائه میدهد. میتوانید محصولات این شرکت را از نظر تکنولوژی و ظرفیت بالا (mAh) ،فرآیند ساخت و کنترل کیفیت با سایر برند ها مقایسه کنید.
تعیین سطح کیفیت محصولات تکساس توسط تست های مستقل مجله های تخصصی الکترونیک و مصرف کنندگان انجام شده که توانسته امتیاز بالایی را حتی نسبت به رقبا کسب نماید.
ما به شما پیشنهاد می دهیم کالاهای تکساس را تست کنید، کیفیت محصولات،  شما را متقاعد می کند. هدف این است که مصرف کننده بتواند به آسانی محصول مورد نظر خود را پیدا کند.

تکساس، ارائه دهنده ی باتری های یک بار مصرف غیر قابل شارژ و باتری های قابل شارژ:
این برند نه تنها انواع گسترده ای از باتری های آلکالاین (Alkaline Maximum) را درسبد محصولات خود دارد بلکه یکی از اولین ها بود که باتری های لیتیوم با کارایی بالا را ارائه داده و اینگونه مرزهای رقابتی خود را توسعه بخشیده است.
علاوه بر این، باتری های قابل شارژ NiMH را در بازار ارائه نموده که جزء باتری هایی با کیفیت بالا می باشد.
همچنین باتری های آماده ی استفاده (Ready to use) که از قبل شارژ شده اند از نوآوری های تکساس می باشد.( باتری های قابل شارژ موجود در بازار بصورت شارژ نشده عرضه می شوند و پس از باز نمودن بسته بایستی شارژ شوند و سپس مورد استفاده قرار گیرند اما باتریهای آماده به شارژ به محض باز کردن بسته بندی، آماده استفاده می باشند)

تنوع باتری های تکساس :
تکساس جزء معدود برندهایی است که تولید کننده ی طیف وسیعی از باتری های مدرن و پرفروش بازار از قبیل قلمی ،نیم قلمی ، سایز C ( پنجاه میلیمتری) ، سایز D (معروف به چراغ قوه ای) و 9 ولت کتابی، نه تنها آلکالاین بلکه انواع باتری با فناوریهای قابل شارژ و نوع آماده ی استفاده نیز تولید و عرضه می نماید. 
جالب است بدانید با وجود طیف گسترده ی محصولات تکساس، خط تولید هر محصول مجزا می باشد تا بتوانیم بهترین کنترل را در تولید و توزیع محصول داشته باشیم.
تکساس فقط شارژرهایی را ارائه می دهد که از نظرعملکرد و نحوه استفاده، به وضوح از دیگر برند های مشابه متمایز می باشد و اینگونه برای مشتریان خود ارزش افزوده خلق کرده است.
تکساس در اقدامی متفاوت برای سهولت انتخاب مشتری، هر کدام از فناوری های باتری خود را با رنگی خاص مجزا نموده است ; برای مثال باتری های آلکالاین تکساس به رنگ آبی می باشند.
شرکت تکساس از بدو تاسیس خود را متعهد می داند تا به طور مرتب کیفیت و تنوع محصولات خود را روز به روز ارتقا دهد. با این اقدامات توانسته نمایندگان بسیاری در سراسر جهان جهت ارائه محصولات به مشتریان جذب نماید، از طرفی تایید روز افزون نمایندگان و مشتریان، انگیزه ای مضاعف برای ادامه فعالیت های این شرکت شده است.

ارزش های تکساس :
مدیریت شرکت تکساس از سنت های کارآفرینانه کشور آلمان تبعیت می نماید و این ارزشها بطور مسلم در تمامی تصمیم گیری ها نقش داشته و بعنوان راهنمای بنیادین از آنها استفاده می گردد که بر اساس موازین زیر می باشد :

  • مبتنی بر مشارکت (همچنین از نظر دسترسی و خدمت محوری بودن)
  • قابلیت اطمینان (همچنین از نظر صحت و صداقت در کار)
  • پویایی (از نظر بهبود مستمر)
جدیدترین محصولات
2015© تمامی حقوق این پورتال متعلق به شرکت بازرگانی هامون پخش پارس می باشد.
Setak Total Web Solutions
generated by: PGP™ | Hosted by: i-Host™
نام
نام خانوادگی
ایـمیل

ذخیره اطلاعات


 
 
 
ثبت نام فراموشی کلمه عبور؟